infl logo
𝐀𝐧𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐞  @_anettemarie_

𝐀𝐧𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐞

Influencer 𝐀𝐧𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐞 není ještě na influ zaregistrován. Kontaktujte ho na instagramu nebo si vyberte z podobných registrovaných influencerů.

Najdi influencery jako 𝐀𝐧𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐞

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci s influencery podobné 𝐀𝐧𝐞𝐭𝐭𝐞 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐞 pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.