infl logo
Jana_jiraskova_beranova  @jana_jiraskova_beranova

Jana_jiraskova_beranova

Jmenuji se Jana Beranová, je mi 34 let a pomáhám e-shopům a výrobcům zajímavého zboží se zviditelněním a zvýšením prodejů. Pro spolupráce si vybírám pouze e-shopy, výrobce či poskytovatele služeb, kteří zajímají nejen mne, ale i mé sledující na sociálních sítích.

 

Pracuji tak, že svým sledujícím představím výrobky, na kterých se společně domluvíme, a následně sledujícím nabídnu slevový kód, za jehož uplatnění dostávám odměnu. Protože dostávám odměnu pouze z využitých kódů, je pro mne důležité spolupracovat pouze s e-shopy a výrobci, jejichž sortiment je mi blízký a zároveň je zajímavý pro mé sledující. 


Prezentuji zboží a služby převážně denní potřeby. Vařím, peču, uklízím i výletuji. Chovám psy, kočky a šneky a ráda se učím nové věci. Každá spolupráce je pro mne výzvou, ať se jedná o výrobky zatím mi neznámé, nebo známé. Vždy se snažím prezentaci připravovat jinak.


Jsem otevřená vašim nápadům. Vím, co umím a co dokážu. Nemám na sítích desetitisíce sledujících, zato mám sledující, kteří se zajímají o to, co dělám. Nejsem Instagirl, na Instagramu sdílím běžný život a nikdy se nefotím. Mé výstupy jsou pouze o výrobcích a službách a mých zkušenostech s nimi.


Pokud jsem vás zaujala, kontaktujte mne. Většinu mých spoluprací najdete na mém instagramovém účtu.


Najdi influencery jako Jana_jiraskova_beranova

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Jana_jiraskova_beranova pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.