infl logo
_pavlapivrncova_  @_pavlapivrncova_
_pavlapivrncova_  @_pavlapivrncova_
_pavlapivrncova_  @_pavlapivrncova_

_pavlapivrncova_

Ahoj, jmenuji se Pavla jsem kadeřnice co miluje blond a dlouhé vlasy :)

Taky jsem maminka několika dětí a momentálně na mateřské s dvojčaty, mám ráda módu,hezké věci,krásu,cestování a právě focení beauty věcí/módy. Baví mě svým sledujícím předávat tipy a informace ať už o vlasech,módě, kráse, nebo svých zkušeností s dětmi,kde co koupit a co mám osvědčené.

Najdi influencery jako _pavlapivrncova_

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s _pavlapivrncova_ pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.