infl logo
vareniste  @vareniste
vareniste  @vareniste
vareniste  @vareniste
vareniste  @vareniste
vareniste  @vareniste
vareniste  @vareniste
vareniste  @vareniste

vareniste

Jsem Martina - jak píši v Insta biu - ta holka z vesnice, co ráda vaří, žije zdravě, žije naplno...a píše o tom blog vareniste.cz. K jídlu jsem měla pozitivní vztah už od dětství. Jenže jsem podle toho i vypadala, takže jsem cca v 16 letech přehodnotila svoje stravování a celkově styl života. Díky tomu a díky studiu na střední hotelovce jsem se naučila vařit - vařit zdravě. Od toho se odvíjí i většina receptů na blogu vareniste.cz, kam ale občas přidám i nějaké ty neřesti, kterými rozmazluju své blízké. Pilíři, na nichž ve své tvorbě stavím, jsou kvalita, "čistota surovin", lehkost.

Najdi influencery jako vareniste

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s vareniste pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.