infl logo
czechnurse  @czechnurse
czechnurse  @czechnurse
czechnurse  @czechnurse

Ahoj! Jsem Všeobecná sestra a především máma. Vystudovala jsem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a na sociálních sítích píši o aktualitách ve zdravotnictví, studiu, zdraví, primární prevenci, práci a i osobním životě. Vyvracím mýty o sestrách a snažím se ukazovat, že ne všechny zaryté stereotypy jsou správné, ''i když se to tak do 20. století přece dělalo''.

Najdi influencery jako czechnurse

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s czechnurse pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.