Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

decorbybara  @decorbybara

decorbybara


Ahoj, jmenuji se Bára.Vystudovala jsem uměleckou školu a pro radost tvořím, upravuji a recykluji dekorace. Inspiruji se skandinávským, retro a boho stylem, ale ovlivňuje mě i americká vlna dekorování zejména v podzimním období. Zaměřuji se na tematické dekorace na oslavy narozenin, hlídám aby vše dávalo hlavu a patu od pozvánek až po ozdoby na dortu :) Dále sleduji současné trendy v bydlení architektuře umění a módě. Miluji přírodu, pěstuji spoustu rostlin, piju kávu, zkoušení nové chutě, vychytávky a aplikace. Sledují mě zejména ženy od 25 let, milovníci podzimu🎃 a nezvyklých dekorací.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramdecorbybara 1,900
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
decorbybara?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.