infl logo
decorbybara  @decorbybara
Influencer / tvůrce obsahu

decorbybara

Ahoj, jmenuji se Bára.Vystudovala jsem uměleckou školu a pro radost tvořím, upravuji a recykluji dekorace. Inspiruji se skandinávským, retro a boho stylem, ale ovlivňuje mě i americká vlna dekorování zejména v podzimním období. Zaměřuji se na tematické dekorace na oslavy narozenin, hlídám aby vše dávalo hlavu a patu od pozvánek až po ozdoby na dortu :) Dále sleduji současné trendy v bydlení architektuře umění a módě. Miluji přírodu, pěstuji spoustu rostlin, piju kávu, zkoušení nové chutě, vychytávky a aplikace. Sledují mě zejména ženy od 25 let, milovníci podzimu🎃 a nezvyklých dekorací.
Poslední spolupráce
Svíčky.cz
Podobní influenceři
nebo se přihlaš a kontaktuj decorbybara v interním chatu

Najdi influencery jako decorbybara

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s decorbybara pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.
nebo se přihlaš a kontaktuj decorbybara v interním chatu