infl logo
Excessivemind  @10yo_
Excessivemind  @10yo_
Excessivemind  @10yo_
Excessivemind  @10yo_
Excessivemind  @10yo_
Excessivemind  @10yo_
Excessivemind  @10yo_

Excessivemind

Dvacetiletá CW a budoucí studentka VŠ, která se zajímá o přírodní produkty bez obalu a kosmetiku, cestování a udržitelnost. Témata rozebírá na svém blogu. Náplň v životě je především malování obrazů, které již měla tu čest vystavovat, a rozmazlenost výběrovou kávou.

Najdi influencery jako Excessivemind

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Excessivemind pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.