infl logo
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Veronika Wisiorková  @verunkaw

Veronika Wisiorková

Věnuji se zdravému životnímu stylu. Jako Poradce pro výživu pomáhám ostatním zorientovat se ve stravě, trénuji skupinové lekce i osobní tréninky, motivuji ostatní k pohybu prostřednictvím svých kanálů i pravidelným pořádáním společných výšlapů do hor. Zabývám se také duševním zdravím, sebepřijetím a harmonii, která zdravý životní styl ovlivňuje stejně významně jako strava a pohyb. Aktuálně se připravuji na závody v kategorii Bikini fitness, běhám, chodím po horách a když to jde tak i cestuji. Pro své sledující tvořím obsah zejména na Instagramu a Facebooku, aktivní jsem také na YouTube, tvořím Podcasty a doplňkově blog.

Najdi influencery jako Veronika Wisiorková

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Veronika Wisiorková pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.