Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu
Veronika Wisiorková  @verunkaw
Věnuji se zdravému životnímu stylu. Jako Poradce pro výživu pomáhám ostatním zorientovat se ve stravě, trénuji skupinové lekce i osobní tréninky, motivuji ostatní k pohybu prostřednictvím svých kanálů i pravidelným pořádáním společných výšlapů do hor. Zabývám se také duševním zdravím, sebepřijetím a harmonii, která zdravý životní styl ovlivňuje stejně významně jako strava a pohyb. Aktuálně se připravuji na závody v kategorii Bikini fitness, běhám, chodím po horách a když to jde tak i cestuji. Pro své sledující tvořím obsah zejména na Instagramu a Facebooku, aktivní jsem také na YouTube, tvořím Podcasty a doplňkově blog.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Veronika Wisiorková?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.