Infl logo

Fotky

Pokud se zajímáte o fotografování, měli byste sledovat influencery v této kategorii. Tito influenceři se věnují všemu, co se týká fotografování - od výběru fotoaparátu, přes techniky, až po úpravy. Také dávají tipy, jak zlepšit svou kreativitu, styl a kvalitu fotografií. Fotografování je kategorie, která vás zavede do světa obrazů a barev. Influenceři v této kategorii jsou zkušení fotografové, kteří rádi sdílejí své nadšení a znalosti s ostatními. Naučí vás, jak si vybrat správný fotoaparát, jak ho nastavit a jak ho používat. Také vás zasvětí do různých technik fotografování. Ukážou vám, jak si upravit fotografie v různých programech nebo aplikacích, jak je uložit, tisknout nebo sdílet.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English