Infl logo

Párty

Párty je příležitost, jak se setkat s přáteli, poznat nové lidi, oslavit nějakou událost nebo si jen tak užít. V této kategorii najdete influencery, kteří se zabývají vším, co se týká párty. Naučíte se, jak si vybrat vhodné místo, čas a téma pro vaši párty, jak si zajistit kvalitní zvuk, světlo a dekorace, jak si připravit chutné a originální občerstvení a nápoje, jak si vybrat stylové a pohodlné oblečení a doplňky, jak se zapojit do zábavných her a aktivit, jak se vyhnout problémům a konfliktům. V kategorii párty se seznámíte s influencery, kteří vám budou nejen inspirací, ale také potenciálními partnery pro vaše akce.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová