infl logo
Adriána Dolgová  @somadriana
Adriána Dolgová  @somadriana
Adriána Dolgová  @somadriana
Adriána Dolgová  @somadriana
Adriána Dolgová  @somadriana
Adriána Dolgová  @somadriana
Adriána Dolgová  @somadriana

Adriána Dolgová

Študujem masmediálnu komunikáciu a moju kreatívnu dušu využívam pri vymýšľaní nových nápadov na fotenie, upravovanie storýčok kreatívnym spôsobom a v neposlednom rade v cestovaní. Na svojom instagrame si dávam veľmi záležať aby mi všetko spolu ladilo. Okrem toho, že fotím - taktiež spravujem sociálne siete pár firmám. Snažím sa spolupracovať len so značkami, ktoré sú mi sympatické a využívala by som ich aj bez spolupráce.

Najdi influencery jako Adriána Dolgová

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Adriána Dolgová pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.