infl logo
anezka_sekanina  @anezka_sekanina
anezka_sekanina  @anezka_sekanina
anezka_sekanina  @anezka_sekanina
anezka_sekanina  @anezka_sekanina

anezka_sekanina

Ahoj☺️ Jmenuji se Anežka a pocházím z Ostravy.

V rámci instagramu mohu lidem zůstat v podvědomí zejména jako - Ta, která jezdí na kole. Jsem vášnivou cyklistkou a sportovním fandou obecně. Velké dosavadní zkušenosti s infl prozatím nemám, nicméně se mé skills zaměřují prozatím spíše na spolupráce a aktivity spojené s propagováním cyklistiky(road i mtb) zejména mezi ženami. Další mou vášní je fitness, fashion a jsem milovníkem němých tvárí. Zejména pejsků.

CyclistEtape

Najdi influencery jako anezka_sekanina

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s anezka_sekanina pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.