Infl logo

Zvířata

Psi a kočky jsou nejoblíbenější domácí mazlíčci. Jak se starat o psy a kočky? To je otázka, na kterou odpovídají influenceři v této kategorii. Na svých platformách přinášejí informace, inspirace, návody a novinky o těchto mazlíčcích. Ukazují, jak se dá bydlet s psy a kočkami v harmonii, jak je socializovat, jak řešit problémy s chováním, jak je ochránit před parazity, nemocemi a nebezpečím. Naši influenceři také testují a hodnotí různé produkty a služby, které se týkají psů a koček, jako jsou krmiva, léky, oblečky, šampony nebo ubytování.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.