Infl logo
Annamária Bilasová (La Beauté Modeste)  @annamaria_bilas

Annamária Bilasová

Moje meno je Annamária, mám 18 rokov. Na mojich sociálnych sieťach nájdete informácie o rôznej kozmetike, starostlivosti o telo, tipy a triky a množstvo ďalších zaujímavých tém. Zaujímam sa aj o zdravý životný štýl a rastlinnú stravu. Prostredníctvom blogu a Instagramu sa pre ľudí snažím vytvárať netradičný lifestylový priestor, kde sa budú cítiť príjemne. Chcem vytvoriť komunitu, kde sa budeme inšpirovať navzájom tak, ako sa aj ja inšpirujem mnohými ďalšími blogmi.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Annamária Bilasová (La Beauté Modeste)?

Jak poznám, že má influencer Annamária Bilasová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Annamária Bilasová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Annamária Bilasová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků