infl logo
Cestuska  @Cestuska
Cestuska  @Cestuska
Cestuska  @Cestuska

Ahoj! Jmenuji se Miška a na instagramu @cestuska si vedu svůj #lifestyledenik 📝

Najdete tam vše co mám ráda, jako například módu, kosmetiku, přírodu, mého pejska Hamdyho, vše kolem domu a aktuálně také inspiraci na svatbu. Jsou to takové inspirace, recenze a tipy na nákupy od “holky od vedle” 😊 A jelikož pracuji v cestovce, nechybí tu ani výlety a cestování 🎒

Najdi influencery jako Cestuska

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Cestuska pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.