infl logo
czickontheroad  @czickontheroad
czickontheroad  @czickontheroad
czickontheroad  @czickontheroad
czickontheroad  @czickontheroad
czickontheroad  @czickontheroad
czickontheroad  @czickontheroad
czickontheroad  @czickontheroad

czickontheroad

Jmenuji se Tereza, ale mí slovinští přátelé mi říkají Tere. Narodila jsem se na Moravě, ale už jako dítě jsem byla neposedná, vždy mě to táhlo do neznáma. Mojím oblíbeným místem byla tajemná půda skrávající neznámé poklady. Jo mami, už tenkrát jsi měla tušit, že ti jednou frnknu z hnízda. Nejdřív mě život zavál do Slovinska, odkud jsem po 8 letech vyletěla dál a 15 měsíců cestovala po Jižní Americe. Od roku 2019 jsem zpět ve Slovinsku, kde prometám především vrcholky slovinských Alp, mezi kterými momentálně s přítelem také opravujeme jeden strarý domeček. O svých cestách po světe i Evropě píšu také blog www.czcikontheroad.cz, který byl ostatními blogery několikrát zařazen mezi nejlepší cestovatelské blogy v Česku.

Najdi influencery jako czickontheroad

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s czickontheroad pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.