infl logo
David Dvořák  @davidvorak
David Dvořák  @davidvorak
David Dvořák  @davidvorak

Jsem David Dvořák, je mi 21 let, bydlím v Praze a rád točím zábavná videa na Tik Tok a YouTube. V poslední době jsem se více začal věnovat také Instagramu. 

Na všech sociálních sítích mě najdeš pod profilem @davidvorak tak mě hned utíkej sledovat! :) Pokud mi chceš napsat nebo máš zájem o spolupráci, neváhej se ozvat.

Najdi influencery jako David Dvořák

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s David Dvořák pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.