Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

elimakeupartistblog

73
elimakeupartistblog  @elimakeupartistblog
Posledných 7 rokov sa venujem sociálnym sieťam. Začalo to písaním vlastného blogu, ktorý je stále aktívny s výstupmi 3-4 články mesačne. Popritom pribudol Instagram. Pracujem hlavne pomocou videí, ide o edukatívnejšie typy videí. Na facebooku mám fanpage s pekne rastúcou komunitou žien 40+. Táto skupina je zanedbávaná, a keďže ja sama som vizážistka a venujem sa konzultáciam už asi 25 rokov, je mi táto veková skupina blízka. Venujem sa preto svojmu písanému bloguhttps://www.elimakeupartistblog.com/Instagramhttps://www.instagram.com/elimakeupartistblog/Facebookhttps://www.facebook.com/EliskaPichonskaMakeupArtistHairStylistTikTok mám v začiatkoch

Chceš spolupracovat s influencerkou
elimakeupartistblog?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.