Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Makeupart

Kategorie makeupart je určena pro ty, kdo chtějí spolupracovat s influencery, kteří mají talent pro umělecké líčení. V této kategorii se seznámíte s influencery, kteří neustále hledají nové výzvy v líčení. Makeupart je pro ně způsobem, jak vyjádřit svou kreativitu, originalitu a osobitost. V kategorii makeupart budete obdivovat influencery, kteří vás nadchnou svými dovednostmi, nápady a inspiracemi v uměleckém líčení. Tito influenceři vám také ukážou, jak používat líčidla a techniky pro vytvoření různých stylů pomocí líčení.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.