Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Intuitive Diary  @intuitive_diary

Intuitive Diary


Recenzujeme, nelichotíme. Žijeme v harmonii s vlastním svědomím. Krásu a radost vnímáme i v úplně obyčejných okamžicích. Nechme se tou poezií společně unášet. Jsme tvůrkyně blogu Intuitive Diary (intuitivediary.com), dvojice matka a dcera, reprezentantky generace mileniálů a boomers. Dva pohledy na svět, o to bohatší perspektiva a uvažování. Zaměřujeme se primárně na segment beauty a lifestyle. Naším nosným obsahem jsou propracované recenze a články, které pohladí duši čtenářů. Instagram pak využíváme jako další místo, kde se s naší komunitou setkáváme, vzájemně čerpáme radost z komunikace a se sdílení hodnotného obsahu, který jemně rozechvívá strunky pozitivních emocí a estetického cítění. V rámci našeho tvůrčího procesu vyznáváme hodnoty jako férovost, čest, profesionalita a zakládáme si na vstřícnosti a kvalitě.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramintuitive_diary 2,700
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Intuitive Diary?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.