Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Jana Beranová

10
Jana Beranová  @jana_jiraskova_beranova
Jmenuji se Jana Beranová, je mi 34 let a pomáhám e-shopům a výrobcům zajímavého zboží se zviditelněním a zvýšením prodejů. Pro spolupráce si vybírám pouze e-shopy, výrobce či poskytovatele služeb, kteří zajímají nejen mne, ale i mé sledující na sociálních sítích.  Pracuji tak, že svým sledujícím představím výrobky, na kterých se společně domluvíme, a následně sledujícím nabídnu slevový kód, za jehož uplatnění dostávám odměnu. Protože dostávám odměnu pouze z využitých kódů, je pro mne důležité spolupracovat pouze s e-shopy a výrobci, jejichž sortiment je mi blízký a zároveň je zajímavý pro mé sledující. Prezentuji zboží a služby převážně denní potřeby. Vařím, peču, uklízím i výletuji. Chovám psy, kočky a šneky a ráda se učím nové věci. Každá spolupráce je pro mne výzvou, ať se jedná o výrobky zatím mi neznámé, nebo známé. Vždy se snažím prezentaci připravovat jinak. Jsem otevřená vašim nápadům. Vím, co umím a co dokážu. Nemám na sítích desetitisíce sledujících, zato mám sledující, kteří se zajímají o to, co dělám. Nejsem Instagirl, na Instagramu sdílím běžný život a nikdy se nefotím. Mé výstupy jsou pouze o výrobcích a službách a mých zkušenostech s nimi. Pokud jsem vás zaujala, kontaktujte mne. Většinu mých spoluprací najdete na mém instagramovém účtu.

Chceš spolupracovat s influencerkou
Jana Beranová?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.