Infl logo
Kačenka  @kasanovaa_k

Kateřina Kasanová

Krásný den Vám přeji,mé jméno je Kačka, ale na TikToku se prezentuji jako Kačenka. Věnuji se především tvoření videí ze všedního života. Velmi často vyprávím o různých životních zkouškách, o škole, pomáhám lidem se sebeláskou nebo také řeším takové ty klasické holčičí věci.Mám růžové vlasy, díky čemuž si mě lidé velmi rychle zapamatují. Mým dalším typickým znakem je jednoznačně můj optimismus, který se snažím předávat dál.

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramkasanovaa_k 2,129
0-100
0-100
Logo Tiktokkasanovaa_k 29,400
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Kačenka?

Jak poznám, že má influencer Kateřina Kasanová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Kateřina Kasanová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Kateřina Kasanová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků