infl logo
Lenka Robková  @lenaro0o
Lenka Robková  @lenaro0o
Lenka Robková  @lenaro0o
Lenka Robková  @lenaro0o

Lenka Robková

Jmenuji se Lenka (@lenaro0o), zajímám se o cestování a zdravý životní styl, tedy zdravou stravu (a lidi s různým dietním omezením), pohyb a sport, vyrovnaný život po fyzické i psychické stránce, přírodu a zdraví obecně. Také se snažím pomáhat a radit lidem, kteří to potřebují, ať už onkologickým pacientům, či jiným. Kromě receptů a jiných příspěvků obsahuje můj ig převážně mé fotky z různých focení (ala modeling), moda a fashion tedy zahrnuje můj účet převážně.

Najdi influencery jako Lenka Robková

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Lenka Robková pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.