Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi


Ahoj, jmenuji se Linda. Jsem bývalá makeup artistka a grafik designérka, začala jsem se věnovat sociálním sítím během Covidu, hlavně na TikToku. Nedávno jsem si otevřela kavárnu a mám více volného času, proto bych se chtěla více věnovat tvorbě obsahu. Během Covidu jsem začala natáčet různé videa o životním stylu, vaření a cestování mezi Asií a Evropou. Myslím si, že za takovou dobu jsem nabrala pomalu ale jistě svých 27K sledujících na TikToku, který se na moje videa pravidelně dívají, statistika je cca 12K shlédnutí u 1 videa.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramlindakhanhlinh 1,900
0-100
0-100
Logo Tiktoklindakhanhlinh 23,300
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
lindakhanhlinh?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Linda relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Linda míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Linda najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.