Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Michaela Marie Mališ - mia.malis  @mia.malis

Michaela Marie Mališ


Krásný den, jmenuju se Michaela Marie Mališ. Miluju cestování, život a podnikání. Baví mě dělat kreativní věci, marketing a Instagram. Instagram je pro mě inspirativní galerií, kde si lidé mohou pomáhat, inspirovat se a tvořit. Miluju rozdávat pozitivní energii a pomáhat lidem. Pro firmy se vždy snažím udělat maximum, tak aby byly spokojené a spolupráce měla z dlouhodobého hlediska smysl. Budu se těšit na případnou spolupráci. Michaela
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagrammia.malis 32,300
0-100
0-100
Logo Tiktokmia.malis -
0-100
0-100
Logo YoutubeMiaMalis -
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
Michaela Marie Mališ - mia.malis?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Michaela Marie Mališ relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Michaela Marie Mališ míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Michaela Marie Mališ najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.