Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Podnikani

Influenceři v kategorii podnikání se zaměřují na různé aspekty podnikání, které jsou důležité pro úspěch v podnikatelském prostředí. Naši influenceři sdílejí své zkušenosti, nápady, rady, názory a inspiraci se svými sledujícími, kteří se zajímají o podnikání nebo chtějí podnikat. Spolupráce s nimi vám umožní oslovit vaše cílové publikum a získat nové zákazníky. Naši influenceři v této kategorii vám také pomohou zvýšit důvěru, povědomí a loajalitu vaší značky. Můžete s nimi navázat dlouhodobé partnerství a vytvářet kvalitní a relevantní obsah pro vaše potenciální zákazníky. Využijte jejich znalostí, dovedností a vlivu k posílení vaší podnikatelské strategie.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.