infl logo
modnamamka  @modnamamka
modnamamka  @modnamamka
modnamamka  @modnamamka
modnamamka  @modnamamka
modnamamka  @modnamamka
modnamamka  @modnamamka
modnamamka  @modnamamka

modnamamka

Študovala som TUL, textilný marketing. Pôsobila som v marketingu a móde pár rokov, vyskúšala som aj prácu letušky. Milujem cestovanie, módu, jazdenie na koni a pisanie článkov o móde. Momentálne som na materskej, venujem sa copywritingu ako fashion editor pre @bloggersre a @erikafashion. Môj blog je hlavne o móde a cestovaní. Posobím na Instagrame ako @modnamamka. Mám blog s názvom modnamamka.wordpress.com
bonprix

Najdi influencery jako modnamamka

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s modnamamka pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.