Infl logo

Travel

Travel je kategorie, která se zabývá cestováním, objevováním a poznáváním světa jako součásti osobního rozvoje a zábavy. Influenceři v této kategorii nejenže sdílejí své cestovní zážitky, tipy a rady, ale také se věnují trendům, novinkám a událostem v oblasti cestování. Své sledovatele informují o nejlepších destinacích, značkách a službách pro cestování. Tato kategorie je určena pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, kulturu a přírodu. Influenceři v této kategorii také ukazují, jak cestování obohacuje jejich život, osobnost a vztahy. Tato kategorie je vhodná pro ty, kteří hledají inspiraci a podporu pro své cestovní plány.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.