infl logo
nataliausakova  @nataliausakova
nataliausakova  @nataliausakova
nataliausakova  @nataliausakova
nataliausakova  @nataliausakova

nataliausakova

Hi 👋🏻My name is Natália and I am a 24 years old designer, content creator and micro-influencer based in Slovakia.I am a very creative person who loves social media content. I love creating funny and relatable contant such as vlogs, outfits inspiration, skincare, health and welness videos. I have eyes for details and exprience with producing quality content.

Najdi influencery jako nataliausakova

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s nataliausakova pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.