infl logo
Nikola Bajerová  @nikolabajerova
Nikola Bajerová  @nikolabajerova
Nikola Bajerová  @nikolabajerova
Nikola Bajerová  @nikolabajerova

Nikola Bajerová

Ahoj, jmenuji se Nikola a mojí vášní je cestování, na kterém mě nejvíce baví poznávání nových zemí, kultur a sbírání zážitků z cest. Ráda sdílím také zážitky z každodenního života a zajímá mě i občas fashion a beauty. Jsem otevřená novým spoluprácím a moc se těším!

Najdi influencery jako Nikola Bajerová

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Nikola Bajerová pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.