Infl logo
Nikoletaivankovam  @nikoletaivankovam

Nikoleta Macháčová

Krásny deň,volám sa Nikoleta Ivanková-Macejová a mám 27 rokov. Momentálne pracujem v Prahe v marketingu ako digital content manager. V Číne roku 2015 som vyhrala titul 2.Vicemiss Miss Universe Bikini pri reprezentovaní Slovenskej republiky a v roku 2019 som bola finalistkou INSTAHERO SHOW, (kde hľadali najlepšieho influencera v ČR a SR) ktorú organizuje Nikol Moravcová.Od malička mám vzťah k cestovaniu, móde, foteniu a zážitkom, :) Preto som si vytvorila vlastný blog a instagram ako miesto, kam som si odkladala nezabudnuteľné zážitky- a tak sa vedela k nim opať vrátiť a zároveň ostatných inšpirovať. :) Ďakujem Vám veľmi pekne a prajem Vám krásny zvyšok dňa !Teším sa na prípadnu spoluprácu !S pozdravom Nikoleta ! :)

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramnikoletaivankovam 14,400
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
Nikoletaivankovam?

Jak poznám, že má influencer Nikoleta Macháčová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Nikoleta Macháčová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Nikoleta Macháčová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English