infl logo
Romi Mináriková | Dievča z kaviarne  @romiminarikova
Romi Mináriková | Dievča z kaviarne  @romiminarikova
Romi Mináriková | Dievča z kaviarne  @romiminarikova
Romi Mináriková | Dievča z kaviarne  @romiminarikova

Romi Mináriková | Dievča z kaviarne

Zdravím! Volajte ma Romi. Som tradičná kaviarenská povalačka, ktorá miluje všetko, čo sa dotýka gastro oblasti. V mojich žilách (pochopiteľne) koluje výberová káva, rada si robím srandu z "pressa", nepohrdnem dobrým filtrom, ale ... Nežijem len v kaviarni, preto rada cestujem po Slovensku či Česku a z času na čas sa pekne oblečiem. Ak som vás oslovila, pokojne mi napíšte. Ozvem sa hneď, ako dopijem kávičku.

Najdi influencery jako Romi Mináriková | Dievča z kaviarne

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Romi Mináriková | Dievča z kaviarne pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.