Infl logo
Růžovláska  @ruzovlaskaa

Růžovláska

Ahoj, jmenuji se Romana a na sociálních sítích vystupuji pod přezdívkou Růžovláska, překvapivě díky mým růžových vlasům. Jsem vychovatelka na DM a volnočasový pedagog. Zajímám se o vývojovou psychologii dětí a s dětmi pracuji několik let. Ráda cestuju, mám ráda výrazné líčení, tetování a miluju zvířata. Nejvíce jsem aktivní na sociální síti Tiktok, kde se snažím dělat především videa na téma výchovy dětí. Mám podcast s názvem Vychovávej s láskou, kterým chci ukázat jak moc ovlivňuje výchova dětí a prostředí ve kterém vyrůstáme naší osobnost do dospělosti. Vedu rozhovory s lidmi, který si odnesli nějaké trauma z dětství a nebojí se o tom mluvit.

Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramruzovlaskaa 2,700
0-100
0-100
Logo Tiktokruzovlaska 25,600
0-100
0-100
Logo Youtubevychovavejslaskou -
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Růžovláska?

Jak poznám, že má influencer Růžovláska relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Růžovláska míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Růžovláska najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová