Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi


Ahoj, jmenuji se Romana a na sociálních sítích vystupuji pod přezdívkou Růžovláska, překvapivě díky mým růžových vlasům. Jsem vychovatelka na DM a volnočasový pedagog. Zajímám se o vývojovou psychologii dětí a s dětmi pracuji několik let. Ráda cestuju, mám ráda výrazné líčení, tetování a miluju zvířata.Nejvíce jsem aktivní na sociální síti Tiktok, kde se snažím dělat především videa na téma výchovy dětí. Vytvořila jsem nově podcast s názvem Vychovávej s láskou, kterým chci ukázat jak moc ovlivňuje výchova dětí a prostředí ve kterém vyrůstáme naší osobnost do dospělosti. Vedu rozhovory s lidmi, který si odnesli nějaké trauma z dětství a nebojí se o tom mluvit.
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramruzovlaskaa 2,700
0-100
0-100
Logo Tiktokruzovlaska 25,600
0-100
0-100
Logo Youtubevychovavejslaskou -
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerem
Růžovláska?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Romana relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Romana míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Romana najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.