infl logo
Sandra Slusna  @SandraSlusna
Sandra Slusna  @SandraSlusna
Sandra Slusna  @SandraSlusna
Sandra Slusna  @SandraSlusna

Sandra Slusna

Sandra, 18, původně z Česka, ale bydlím v zahraničí už od malička. Miluju cestovaní, zdravý životní styl a jídlo (protože kdo nemiluje jídlo, že ano?). Před 4 lety jsem začala psát svůj blog a zavedla si Instagram a časem se stalo fotografování jedno z mých koníčků. Jsem kreativní a miluju spolupráce, protože tak můžu čerpat mými nápadami. Jestli v tomhle textu jsou hrubky, tak mě nesud'te prosím, nikdy jsem se českou gramatiku neučila. ;)

Najdi influencery jako Sandra Slusna

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Sandra Slusna pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.