Infl logo

Foodblogger

Jídlo a vaření jsou záliby, které mnoho lidí sdílí a rádi se o ně dělí s ostatními. Pokud patříte mezi ně, možná byste měli sledovat influencery v kategorii foodblogger. Ti vám nabídnou spoustu informací, inspirace a zábavy, jak si užít jídlo a vaření na různých úrovních. Nejen že vám ukážou, jak si připravit a prezentovat různé pokrmy a recepty, ale také vám přiblíží různé kultury, tradice a zážitky, které se týkají jídla a vaření. Ať už si chcete uvařit jídlo doma nebo si objednat jídlo v restauraci, influenceři v kategorii foodblogger vám poradí, jak si vybrat, hodnotit a fotit jídlo, aby vypadalo lákavě a profesionálně. Také vám pomohou najít a objednat ty nejlepší a nejzajímavější produkty a služby, které se týkají jídla a vaření.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová