Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

terezberec  @terezberec

Tereza Berecová


Jsem studentkou mezinárodních vztahů, která se aktivně zajímá i o módu a beauty svět a miluje cestování. Půl roku jsem měla možnost studovat v Římě, dalšího půl roku v Paříži a obě města mi silně přirostla k srdci. Můj osobní styl se dost podobá francouzské a italské eleganci, která na mě určitě zanechala nejvíce vlivu. Můžete ale u mě nalézt prvky skandinávského stylu. Líbí se mi přirozenost a udržitelnost, jsem zastánce pomalého a klidného životního stylu (aka dolce far niente, nebo slow-life).
Účet Sledující IS MZ
Logo Instagramterezberec 3,000
0-100
0-100
Logo Tiktokterezaberec 7,400
0-100
0-100

Chceš spolupracovat s influencerkou
terezberec?

F.A.Q.

Jak poznám, že má influencer Tereza Berecová relevantní sledující?

V tabulce sociálních účtů je sloupeček Infl skóre (IS). Je to metrika na stupnici 1-100, takže čím blíže je IS 100, tím lépe. Influenceři s IS 100 s největší pravděpodobností budou mít vysoce kvalitní účty a úspěšně vystupují v marketingových kampaních, zatímco ti s IS 20 patří do skupiny influencerů, kteří nemají žádný vliv na úroveň prodeje nebo povědomí o značce.

Jakou má influencer Tereza Berecová míru zapojení u svých sociálních účtů?

Míru zapojení u influencera Tereza Berecová najdete pod označením (MZ) v tabulce sociálních účtů. Mira zapojení je široce používaná metrika. Jsou to lajky a komentáře vydělené počtem sledujících.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.