Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Dámské plavky

Dámské plavky jsou nejen funkčním, ale i módním doplňkem. Každá žena chce vypadat dobře a cítit se sebevědomě na pláži nebo u bazénu. Proto je důležité nabízet plavky, které odpovídají různým typům postav, vkusu a osobnosti. Pokud hledáte influencerky, které dokážou prezentovat vaše plavky v atraktivním a přirozeném způsobu, podívejte se na naši databázi. Najdete zde influencerky s různým počtem sledujících, tématikou a způsobem komunikace. Vyberte si ty, které nejlépe zapadají do vaší marketingové strategie a navažte s nimi spolupráci.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.