infl logo
holkazocele  @holkazocele
holkazocele  @holkazocele
holkazocele  @holkazocele

Jsem cyklistka, umělkyně a holka, která žije sportem a spousty zajímavými koníčky. Prezentuji je především na instagramu, kde se snažím lidi motivovat, aby se nebáli jít vlastní cestou. Aby našli a učili se to, co je bude v životě dělat spokojenými. Spolupráce jsou pro mě většinou jen oficiální potvrzení toho, že danou věc/značku ve svém životě už dávno mám a užívám.

Jsem cyklistickou tváří Welovecycling a pravidelně se účastním sportovních akcí jako ambasador. Ve spolupráci hledám hlavně parťáka na delší dobu, který mi dá svobodu v tvorbě obsahu.

Najdi influencery jako holkazocele

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s holkazocele pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.