Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

holkazocele

82
holkazocele  @holkazocele
Jsem cyklistka, umělkyně a holka, která žije sportem a spousty zajímavými koníčky. Prezentuji je především na instagramu, kde se snažím lidi motivovat, aby se nebáli jít vlastní cestou. Aby našli a učili se to, co je bude v životě dělat spokojenými. Spolupráce jsou pro mě většinou jen oficiální potvrzení toho, že danou věc/značku ve svém životě už dávno mám a užívám. Jsem cyklistickou tváří Welovecycling a pravidelně se účastním sportovních akcí jako ambasador. Ve spolupráci hledám hlavně parťáka na delší dobu, který mi dá svobodu v tvorbě obsahu.

Chceš spolupracovat s influencerem
holkazocele?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.