Infl logo

Dog

V této kategorii najdete influencery, kteří pravidelně přidávají obsah o svých psích společnících. Ať už se jedná o roztomilé fotky, vtipná videa, nebo užitečné informace o výcviku, výživě a zdraví psů, tito influenceři vás pobaví a poučí. Navažte s nimi kontakt a zaujměte jejich sledující, kteří mají rádi psy a chtějí se o nich dozvědět více. Zde najdete různé typy influencerů, od těch, kteří se zaměřují na konkrétní plemena, po ty, kteří se věnují celkovému životnímu stylu se psem. Vyberte si ty, kteří nejlépe odpovídají vaší značce a nabídce. Kategorie pes je ideální pro všechny, kteří chtějí oslovit miliony psích fanoušků na sociálních sítích.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English