Infl logo

Doplňky stravy

Kategorie doplňky stravy představuje influencery, kteří se zajímají o doplňky stravy a chtějí své sledující inspirovat a informovat o tom, jaké doplňky stravy používají, proč je používají a jak jim pomáhají. V této kategorii můžete najít influencery, kteří se zaměřují na určitý typ doplňků stravy, jako jsou vitamíny, minerály, bylinky nebo proteiny, a ukazují, jak je zařazují do svého jídelníčku, jak je vybírají, jak je kombinují a jaký mají vliv na jejich zdraví a výkon. Můžete zde také najít influencery, kteří zkoušejí různé doplňky stravy a sdílejí své zkušenosti, výsledky, recenze a doporučení, ať už se jedná o doplňky stravy pro hubnutí, posilování, detoxikaci nebo zvýšení imunity.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.