Infl logo

Elektrické zubní kartáčky

Pokud chcete oslovit sledující, kteří se zajímají o péči o zuby, měli byste se podívat na influencery v kategorii elektrické zubní kartáčky. Tito influenceři vám ukážou, jak vybrat a používat elektrické zubní kartáčky, které jsou efektivní, šetrné a pohodlné. Vytvářejí obsah, který je pro zákazníky užitečný, informativní a důvěryhodný. V této kategorii najdete influencery, kteří se zaměřují na různé aspekty elektrických zubních kartáčků, jako jsou funkce, výkon, cena, design, recenze a další. Spoluprací s nimi získáte přístup k velké komunitě zákazníků, kteří hledají kvalitní elektrické zubní kartáčky.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová