Infl logo

Hobby

V kategorii hobby se seznámíte s influencery, kteří mají zajímavé a rozmanité koníčky. Tyto koníčky jim pomáhají vyjádřit sebe sama a svou osobnost. Ať už se věnují kreativním, fyzickým nebo intelektuálním aktivitám, inspirují vás svými zájmy a nadšením. Zde uvidíte, jak tvoří, sportují, učí se nebo objevují nové věci. Tyto koníčky jim také umožňují rozšířit své obzory, potkat nové lidi a získat nové zkušenosti. V této kategorii najdete influencery, kteří se zabývají různými koníčky, jako je například malování, šití, jízda na koni nebo sbírání známek. Tyto koníčky odrážejí jejich osobní zájmy, talenty a preference.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová