Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Hory

Prozkoumejte naši rozmanitou nabídku spoluprací s influencery, kteří se pohybují v horském prostředí. Tato komunita zahrnuje horolezce, cestovatele a nadšence do outdoorových aktivit, kteří sdílí nejen vizuální krásy hor, ale také zážitky, tipy na vybavení a inspiraci k dobrodružství. Jejich obsah zahrnuje odvážné expedice, příběhy ze zákulisí horských dobrodružství a průvodce nejlepšími trasami. S těmito influencery můžete očekávat autentické propojení se sledujícími, kteří mají rádi tento životní styl. Jsou flexibilní a přizpůsobí svůj obsah potřebám značky, aby zajistili maximální relevanci pro vaši cílovou skupinu. Spolupráce s těmito influencery vám umožní nejen prezentovat produkty, ale také podporovat dobrodružství, přírodu a lásku k horám.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.