infl logo
Mickey Grab  @mickeygrab
Mickey Grab  @mickeygrab
Mickey Grab  @mickeygrab
Mickey Grab  @mickeygrab

Mickey Grab

Cestování, cestování za zážitky a dobrou fotografií je pro mě obrovská vášeň. V přírodě ale i v městských ulicích trávím většinu svého volného ale i pracovního času a většinou hledám taková místa, která nejsou na první pohled turisticky "lákavá". O to víc z nich mám radost když se mi je podaří dobře a originálně nafotit. Ať sám nebo ve spolupráci s jinými creatory pravidelně připravuji různé výzvy nebo inspirace pro svoje fanousky spojené s cestováním, přírodou a fotografií. Na cestách jsem neustále na pohybu, není pro mě problém ujet za jeden víkend i několik tisíc kilometrů. Nejraději mám Alpy a jejich veškeré okolí. V Čechách jsem doma úplně všude :)

Peak Design

Najdi influencery jako Mickey Grab

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Mickey Grab pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.