Infl logo
Influencer / tvůrce obsahu

Mickey Grab

88
Mickey Grab  @mickeygrab
Cestování, cestování za zážitky a dobrou fotografií je pro mě obrovská vášeň. V přírodě ale i v městských ulicích trávím většinu svého volného ale i pracovního času a většinou hledám taková místa, která nejsou na první pohled turisticky "lákavá". O to víc z nich mám radost když se mi je podaří dobře a originálně nafotit. Ať sám nebo ve spolupráci s jinými creatory pravidelně připravuji různé výzvy nebo inspirace pro svoje fanousky spojené s cestováním, přírodou a fotografií. Na cestách jsem neustále na pohybu, není pro mě problém ujet za jeden víkend i několik tisíc kilometrů. Nejraději mám Alpy a jejich veškeré okolí. V Čechách jsem doma úplně všude :)
Poslední spolupráce
Peak Design

Chceš spolupracovat s influencerem
Mickey Grab?

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.