Infl logo

Interiér

Pokud hledáte influencery, kteří se zajímají o interiér, jste na správném místě. V této kategorii najdete ty, kteří se rádi starají o svůj interiér a sdílejí své nápady a zkušenosti. Sledujte jejich fotky a videa, které vám ukážou jejich interiér v různých stylech a barvách. Zjistěte, jaké jsou jejich oblíbené produkty, služby a trendy, které používají a doporučují pro svůj interiér. Naučte se od nich, jak si vybrat a používat různé produkty a doplňky pro interiér, jako jsou nábytek, osvětlení, textil, květiny a další. Sledujte, jak si z nich tvoří příjemné a útulné prostředí.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.