Infl logo

Mobilní telefony

Mobilní telefony jsou dnes už nejen prostředkem komunikace, ale také zdrojem zábavy, informací a služeb. Můžete na nich hrát hry, sledovat videa, poslouchat hudbu, číst knihy, platit nákupy nebo si objednat jídlo. Mobilní telefony se také neustále vyvíjejí a přinášejí nové funkce, designy a technologie. Pokud chcete najít influencery, kteří se vyznají v mobilních telefonech a rádi se podělí o své zkušenosti, názory a tipy, jste na správné adrese. V naší databázi najdete influencery, kteří se zabývají mobilními telefony, představují novinky, recenzují produkty a zapojují se do diskuzí s ostatními uživateli. Kontaktujte je a získejte nové zákazníky pro vaše mobilní telefony.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English