Infl logo

Sportovní klub

Sportovní klub je místo, kde se lidé mohou věnovat svému oblíbenému sportu, zlepšovat svou kondici a zdraví, a zároveň se bavit a relaxovat. Sportovní klub nabízí různé druhy sportů a cvičení, které vyhovují různým preferencím a úrovním. Sportovní klub také organizuje různé akce, jako jsou kurzy, semináře, workshopy, turnaje, nebo společenské večery. Pokud chcete spolupracovat s influencery, kteří navštěvují sportovní kluby a sdílejí své zkušenosti, podívejte se na naši databázi. Nabízíme vám přístup k influencerům, kteří se zabývají různými sporty a cvičeními v sportovních klubech. Můžete si prohlédnout jejich obsah, hodnocení a další informace.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků