infl logo
Nikoll.fit  @Nikoll.fit
Nikoll.fit  @Nikoll.fit
Nikoll.fit  @Nikoll.fit
Nikoll.fit  @Nikoll.fit

Nikoll.fit

K mým největším zájmům patří sport. Trénuji dětské fitness, gymnastiku a sama se věnuji také fitness, akrobacii, tanci a dalším pohybovým aktivitám. Ráda také motivuji ostatní (nejen děti, ale třeba i jejich rodiče či mé kamarády) ke zdravějšímu životnímu stylu, lepší stravě a lásce ke sportu. Dále se starám o pejska a kočičku a věnuji jim ráda svůj čas. Jako správná ženská se také zajímám o kosmetiku, módu a hezké oblečení, kterého není nikdy dost :). Velmi mne těší, když můžu ostatní motivovat ať už nápadem na výlet, dobrým jídlem, kvalitním oblečením, nebo jiným, kvalitním produktem. Jelikož s přítelem momentálně zařizujeme společné bydlení, zajímám se také o bydlení, design, jsem velký milovník dekorací a ráda zkouším nejrůznější věci do domácnosti. Každá spolupráce pro mne znamená radost zkoušet něco nové a motivovat ostatní některé z těchto super produktů také na vlastní kůži vyzkoušet a udělat si radost :-)

Garnier
laroche posay

Najdi influencery jako Nikoll.fit

Vyhledejte influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Bez smyšlených statistik

Nebudeme vás klamat přibližnými daty o demografii, míry zapojení a důvěryhodnosti sledujících. Každý influencer vám může svá aktuální data snadno předat, protože jen on k nim má přístup.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s Nikoll.fit pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíte.

Oslovte všechny influencery

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžete pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Chytré vyhledávání

Neztrácejte čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdete hned na první stránce.

Přístup k databázi

Influenceři si mohou založit profil a odpovídat na kampaně zdarma. U značkem a firem je po 7denní zkušební době účtován za přístup poplatek 549 Kč měsíčně.