Infl logo

Najdi a kontaktuj relevantní influencery

Direct
Zprávy

Kontaktuj influencery přimo na Influ

Spolupráce

Nabídni spolupráci influencerům v databázi

Sviečky

Svíčky jsou více než jen zdroj světla. Jsou to také doplňky, které dodávají domovu osobitý styl a charakter. Naše databáze vám umožní najít influencery, kteří se věnují svíčkám a jejich různým typům. Zde najdete influencery, kteří propojují svíčky s různými tématy, jako je například wellness, zábava, kultura nebo historie. Najdete zde také influencery, kteří se zabývají svíčkami z různých materiálů, jako je sójový vosk, parafín nebo gel. Pokud chcete spolupracovat s influencery, kteří umí ukázat krásu svíček, naše databáze je pro vás ideální.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.