Infl logo

Youtube

Naši influenceři vytvářejí a publikují zajímavá, originální a kvalitní videa na YouTube. YouTube je video platforma, kde diváci mohou sledovat, komentovat a odebírat různé YouTube kanály, které je baví, zajímají nebo poučí. Tito influenceři vytvářejí obsah, který je atraktivní, kreativní, užitečný a autentický pro jejich sledující. Naši influenceři se specializují na různé oblasti, jako je humor, hry, recenze, tutoriály, vlogy, pranky a další. Jsou schopni ovlivnit názory a preference svých sledujících, a tím i jejich rozhodování a nákupy. Naši influenceři jsou také otevřeni spolupráci s různými značkami, které jsou v souladu s jejich hodnotami a stylem.

Najdi ideální influencery

Vyhledej influencery podle kategorií nebo značek, se kterými spolupracovaly. Databáze obsahuje pouze samostatně zaregistrované influencery a jejich data jsou neustále aktualizována.

Chytré vyhledávání

Neztrácej čas, náš algoritmus řadí influencery v kategoriích podle nejrelevantnějších, ideálního influencera pravděpodobně najdeš hned na první stránce.

Domluv si spolupráci přímo

Domluv se na spolupráci přímo s influencerem pomocí interního chatu. Za domluvenou spolupráci influ nic neplatíš.

Oslov všechny influencery najednou

Namísto oslovování jednotlivých influencerů můžeš pomocí kampaně oslovit všechny influencery v databázi najednou a vybrat si z jejich nabídek.

Řekli o nás

Pomohli jsme již tisícům influencerů spojit se se značkami

„Vybrali jsme si několik lidí ve vhodných kategoriích kolem gastra a domluvili se přes chat. Databázi mohu jen doporučit.”

Vladimír Školný
Restauratér U Tří jelínků

„Přes Infl jsme našli influencery, kteří oslovili věkové kategorie, na které běžně necílíme. Dokonce jsme našli i pár našich studentů, o kterých jsme nevědeli, že mají tolik sledujících.”

Petra Landerová
Academic Director Wall Street English

„Databáze na Influ nám pomohla rozšířit obzory ohledně influencerů. Díky kampani jsme se propojili s lokálními influencery v Karlových Varech a Českých Budějovicích, se kterými budeme spolupracovat v rámci našich tamních poboček.”

Tereza Vachová